بیشتر بازدید کنندگان سایت در سه تا پنج ثانیه اول بازدیدشان اگه جذب اون شدن، به خوندن دقیق اون می پرازن. پس واسه ایجاد تاثیر عجیب، سایت شما نیاز داره به اینکه به آسونی مرور و خونده شه. اگه شما یک سایت خوش خوان بسازین، بازدید کنندگان مطالب شما رو می خونن و اونو در شبکه های اجتماعی به اشتراک خواهند گذارد و اینجوری خرید بیشتری از سایت شما انجام می شه. اینجا پنج نکته که می تونه به شما در شروع این روند کمک کنه، ذکر می کنیم.
مطالبی تهیه کنین که در آینده هم خونده شن و جذاب باشن. یا اگه مطالب قدیمی می ذارین تلاش کنین با آمار و اطلاعات جدید اونا رو بروز کنین.

افزایش فروش
اگه مطالب رو در فرمت ضعیفی ارائه کنین حتی اگه آموزنده هم باشن، بازدید کنندگان سایت تون رو جذب نمی کنه. از فونتای ساده و رنگی استفاده کنین تا خیلی راحت دیده شن. مطالب خود رو پاراگراف بندی کنین و از شماره لیستا واسه برجسته کردن اطلاعات استفاده کنین. هم اینکه می تونین از تصاویر، نمودارها و اینفوگرافیای در ارتباط هم واسه توضیح بیشتر متن استفاده کنین. عناصر چشمی فوق العاده، هم توجه بازدید کنندگان رو جلب می کنن. هدف اصلی از مطالب سایت رو یادتون نره که بالا بردن فروش و کسب درآمد واسه کار و کاسبی شماس. فرض کنین که هر بازدید کننده که سایت شما رو می بینه به شکل بالقوه یک مشتریه که میخواد در مورد کار و کاسبی شما اطلاعاتی به دست بیاره و محصولی رو بخره. باید مطمئن شید که کسی که مطالب شما رو می خونه به سرعت می تونه به منوی اندازه گیری دسترسی پیدا کنه و تنها با یک کلیک ماوس، اطلاعات بیشتر در مورد کار و کاسبی شما و یا تکمیل یک معامله خرید رو به انجام رساند. اگه اونا به سرعت نتونن به دلیل اندازه گیری پیچیده و یا طراحی ضعیف سایت، هر کدوم از فعالیتهای مورد نظرشون رو بکنن، سایت شما رو ترک می کنن و نوع ساده تری رو پیدا می کنن.
این روزا خیلی از مردم از روش گوشیای هوشمند و تبلت به اینترنت دسترسی دارن، پس خیلی با اهمیته که یک سایت موبایل پسند بسازین. بازدید کنندگان نمی خوان مطالب شما رو طوری بخونن که همیشه نیاز به زوم کردن یا بالا پایین دادن صفحات داشته باشن. هزینه ارتقا به یک طراحی که واسه تلفنای همراه هوشمند هم مناسب باشه، ارزش تغییر رو داره. مطالب شما یک بخش بسیار مهم از وب سایته، پس مطمئن شید که از هر صفحه دیگری قابل دسترسیه. بازدید کننده ای که وارد صفحه اصلی سایت شما می شه، می تونه به سرعت محتوای اون رو شناسایی کنه؟ وبلاگ خود رو روش منوی اصلی دسترس پذیر کنین و هم اینکه گزیده ای از چند پست گذشته رو در هر صفحه به شکل پیش نمایش بذارین. به طوری هر بازدید کننده تنها با یک کلیک قادر به دسترسی آسون به اطلاعات مورد نظرش باشه. اثر بخشی مطالب خود رو با اجرای نکات راهنمای بالا بهبود بدید و خوندن اون رو واسه هر بازدید کننده ای راحت تر کنین تا در آخر درآمد خود رو از این روش افزایش بدید

مطلب مشابه :  مفهوم مخاطب در تبلیغات و شگردهای جلب رضایت او